Mintys, idėjos ir „receptai“ jaunam, ir patyrusiam švietimo vadovui

Lietuvos švietimas susideda iš skirtingų ir savitai autentiškų bruožų. Ugdymo įstaigų vadovams tenka didelė atsakomybė siekiant norimų ugdymo kokybės rezultatų, įgyvendinant nacionalinius ir organizacijos tikslus.

Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos vadovė Daiva Liumparienė kolegoms ir būsimiems vadovams pataria laikytis nuoseklumo

„net ir tada, kai kiekvieną dieną iškyla kontraversiški iššūkiai. Žinoti, link kur einama, turėti savo stilių ir turėti aiškią savo liniją yra labai svarbu. Pralaimėti pavienius mūšius, jų atsisakyti – galima, bet laimėti karą, šiuo atveju, perspektyvą, ateitį, pažangą – reikia.“

Siekdami dalintis ir kurti bendrumą tarp Lietuvos švietimo įstaigų, kartu su dažniausiai linksniuojamais švietimo vadovais sukūrėme metodinį leidinį, pripildytą geromis patirtimis ir patarimais. Šiam gidui kurti pasirinkome kompetencijas, į kurias, pasak NMVA pretendentų vertinimo statistikos, reikėtų atkreipti daugiausia dėmesio. Tai darome sąmoningai ir visai ne dėl to, kad parodytume, kur mes „blogi“. Tai darome tam, kad galėtume tobulėti, mokytis vieni iš kitų ir drąsiai dalintis savo gerąja praktika. Iš tikrųjų dalintis!

Tikslingai pasirinkome pakalbinti dažniausiai „linksniuojamus“ vadovus, kaip tuos, iš kurių tikrai yra ko pasimokyti. Raginame pastebėti idėjas, kuriomis dalinasi žmonės ir nusiskinti sau vertingiausius vaisius, kuriais galėtume mėgautis su visa bendruomene. Prie idėjų pridėjome rekomenduotus „receptus“, tiksliau tariant – modelius, kuriuos galite išbandyti ir Jūs.

Tad visiems švietimo vadovams dovanojame „Švietimo vadovo gidą“ ir linkime kurti gražią organizaciją su tikra vizija ir gyvybinga komanda, kad galėtume didžiuotis ateities karta, o ji – didžiuotųsi mumis!

Švietimo vadovo gidą galite skaityti ČIA.

Visos naujienos

Turite klausimų? Susisiekite


Neteisingas el. pašto adresas!
Laukelis yra privalomas!

Laukelis yra privalomas!


Success

Ačiū už žinutę!

Jūsų užklausa išsiųsta. Pasistengsime į ją atsakyti kaip įmanoma greičiau.

Adresas

K. Kalinausko g. 9A,
Vilnius, Lietuva

Naujienų prenumerata

Blogas el. pašto adresas!

Prenumerata užsakyta!