Kai kurti įkvėpia asmeninė patirtis! Šokių trenerė Rita Žogelė apie norą padėti kitiems.

Rita Žogelė – šokių mokytoja, kuri 2017 metais dalyvavo „Reach for change“ organizuojamame konkurse „Talentas keisti 2017“ – pateko į finalą ir šiuo metu yra „Reach for change“ inkubatoriaus programoje idėjai „Adaptuoti šokiai specialiųjų poreikių vaikams“ plėtoti.

​Dabartinę trenerės veiklą įkvepia mama, kuri turi psichosocialinę negalią. Anksčiau apie mamos ligą niekam nepasakojusi, bijojusi būti kitokia, vis dėlto išdrįso „Reach for change“ konkurso dėka apie tai prabilti atvirai ir savo pavyzdžiu nori įkvėpti kitus nebūti uždariems, izoliuotiems, nes kai laikai viską savyje, tikrai nėra lengviau.

„Mano mama serga šizofrenija. Vaikystėje buvau pažeidžiama dėl jos ligos, slėpiau šeimos istoriją nuo draugų ir aplinkinių. Bijojau, kad išgirdę apie mamos ligą bendraamžiai nesupras, šaipysis ar įskaudins mane. Todėl dabar noriu padėti kitiems, išgyvenančius panašius jausmus, išdrįsti būti atviriems“, – pasakojo R. Žogelė.

Su Ritos istorija kviečiame susipažinti šiame straipsnyjehttps://bit.ly/2IFFB19

Su šios įkvėpiančios istorijos autore turėsite galimybę susitikti konferencijoje „Menas priimti, išgirsti ir suprasti: darbas su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais“ balandžio 24 d. Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykloje.

Konferencijoje Rita ves praktinį patyrimą ,,Ypatingi vaikai: ar yra ribos mokyti ir išmokti?“.

Daugiau informacijos ir registracija: https://bit.ly/2FZbz5E

Visos naujienos

Turite klausimų? Susisiekite


Neteisingas el. pašto adresas!
Laukelis yra privalomas!

Laukelis yra privalomas!


Success

Ačiū už žinutę!

Jūsų užklausa išsiųsta. Pasistengsime į ją atsakyti kaip įmanoma greičiau.

Adresas

K. Kalinausko g. 9A,
Vilnius, Lietuva

Naujienų prenumerata

Blogas el. pašto adresas!

Prenumerata užsakyta!