Mokinio ateities kūrimo subtilybės

Klaipėdos licėjaus karjeros konsultantė Edita Mačiulskė įsitikinusi:

Mano tikslas yra padėti mokiniams matyti daugiau galimybių, ne tik vieną kelią. Tokiu būdu jie jaučiasi geriau, pradeda matyti ateities viziją. Tada aplanko pozityvumas, noras studijuoti, vaikai net pradeda geriau mokytis. Ir viskas tik per galimybes ir požiūrio keitimą. Man smagu matyti linksmas ir pasitikinčias mokinio akis, kuomet mokinys įsitikinęs, kad jis kažką gali.

Mes taip pat išsikėlėme tikslą sukurti metodinį leidinį, kurio dėka galėtumėte pasisemti naujų idėjų, sužinoti kolegų nuomonę, prisiminti tai, kas buvo pamiršta. Taigi drauge su aktyviausiais Lietuvos karjeros specialistais parengėme publicistinę – metodinę priemonę visiems, kurie bent truputį prisiliečia prie vaiko karjeros planavimo: mokyklų karjeros konsultantams, klasių vadovams, dalykų mokytojams ir kitiems, kurie domisi vaiko ateities kūrimu.

Tad pristatome Jums el. leidinį „Įkvėpti, patarti, palaikyti: ugdymo karjerai gidas“, kuriame rasite 3 išsamius interviu, kolegų rekomendacijas bei mėgstamiausius metodus, padėsiančius praktiškai įgyvendinti pateiktas idėjas.

Šiuo leidiniu siekiame padėti jauniems ir patyrusiems specialistams atrasti naujų, įkvepiančių minčių bei darbo su mokiniais metodų. Juk kiekvieno mokytojo tikslas yra įkvėpti mokinį, gebėti jam patarti bei palaikyti painiame pasirinkimų kelyje.

Kviečiame skaityti, įsikvėpti, dalintis.

Gidą galite skaityti ČIA.

Visos naujienos

Turite klausimų? Susisiekite


Neteisingas el. pašto adresas!
Laukelis yra privalomas!

Laukelis yra privalomas!


Success

Ačiū už žinutę!

Jūsų užklausa išsiųsta. Pasistengsime į ją atsakyti kaip įmanoma greičiau.

Adresas

K. Kalinausko g. 9A,
Vilnius, Lietuva

Naujienų prenumerata

Blogas el. pašto adresas!

Prenumerata užsakyta!