Riedlentės svoris,

Longboard'as Longboardų būną skirtingų paskirčių ir variantų. Riedlentės dydis Perkamos riedlentės dydis labiausiai turėtų priklausyti nuo jūsų kojos dydžio Jeigu jūsų pėda nedidelė, nešiojate EU dydžio batus, jums puikiai tiks 7. Kitas svarbus faktorius, kurį turėtumėte apsvarstyti, tai ratukų kietumas.

Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai ir lūkesčiai, visada išsirinksite tinkamiausią variantą, nes jų šiandien — gausybė. Riedlentę sudaro lenta, ašys ir ratai, kiekvienas iš elementų — itin svarbus, nesvarbu, ar tai vaikiška riedlentė, ar skirta suaugusiajam, ar riedlentė pradedantiesiems, ar profesionalams.

Toliau nuo profesionalumo, poreikių bei važinėjimo įpročių priklauso kiti pasirinkimo aspektai. Svarbu nuspręsti, kokio dydžio riedlentė Jums reikalinga: yra keturi pagrindiniai riedlenčių dydžiai, matuojami pagal lentos plotį — labai maža, maža, vidutinio dydžio ir didelė.

Profesionalai riedlenčių parką „užskaitė\

Vaikams iki penkerių metų amžiaus vertėtų rinktis labai mažą riedlentę arba netgi transformuojamą paspirtuką, kuriame galima pašalinti sėdynę, o vėliau ir visą rėmą, paliekant tik lentą su ašimis ir ratukais. Vyresniems vaikams tinkama maža arba vidutinio dydžio riedlentė. Vidutinio dydžio riedlentė yra ir dažniausias profesionalų pasirinkimas, nes ji yra manevringesnė ir su ja patogiau atlikti įvairius triukus.

Rinkdamiesi važiuoklę, visų pirma turite įsivertinti ar ji tiks jūsų riedlentei ar ne. Važiuoklės plotis kartu su ratukais turėtų būti toks pats kaip ir lentos plotis. Taip turėsite riedlentės svoris stabilumą stovėdami ant riedlentės.

Jeigu važiuoklė bus per plati, rizikuojate koja kliudyti riedlentės ratukus, jeigu per siaura — riedlentė tiesiog bus nestabili.

Kaip parinkti tinkamo pločio riedlentės važiuoklę? Riedlentės važiuoklės plotis turi koreliuoti su lentos pločiu: Važiuoklės profilis — žemas, vidutinis ar aukštas Jūs galite pasirinkti, su kokia važiuokle komplektuotis riedlentę. Riedlentės važiuoklės profilio pasirinkimas priklauso nuo važiavimo stiliaus.

Žema važiuoklė savaime reiškia stovėseną arčiau žemės.

  1. Mesti svorį su paruoštais patiekalais

Taip pat tai reiškia, kad bus naudojami mažesni ratukai. Tokia komplektacija lentą padaro itin stabilia ir puikiai tinkama triukams. Vidutinio aukščio važiuoklė yra populiariausia važinėjimui riedlenčių parkuose ar gatvėse. Aukšta važiuoklė daugiau pakelia lentą nuo žemės. Dėl to tokios riedlentės tampa itin tinkamos posūkiams ir važinėjimui mieste.

  • Когда-то этот мир являлся центром Вселенной.
  • Kada valgyti deginti riebalus
  • Вскоре до ушей Джезерака донесся грохот падающей земли и скрежет камней, раскалываемых непреодолимой силой.

Tokią riedlentę galėsite stipriau paspausti ir padarysite aštresnį posūkį. Su šia važiuokle paprastai naudojami didesni ratukai. Jeigu atliekant posūkius riedlentės dugnu kabinate ratukus, rekomenduojame po važiuokle sudėti lentą pakeliančias tarpines.

Žiemos inventorius Riedlentės Kino filmuose ir muzikiniuose klipuose nuolat matome stilingai apsirengusį jaunimą, atliekantį triukus su riedlentėmis. Tačiau riedlentės — ne tik triukams atlikti ir ne tik jaunimui.

VAŽIUOKLĖS paaukštinimo tarpinės — galimybė išvengti lentos trinties į ratus Šios tarpinės nėra privaloma riedlentės dalis, bet jeigu ji jums būtina, nusipirkite ir sumontuokite tarp lentos ir važiuoklės. Tai nėra brangi detalė, tačiau išsprendžia nemalonias problemas. Lengva ar sunki važiuoklė — ką pasirinkti? Su sunkesne važiuokle paprastai yra lengviau čiuožti dėl didesnio jų svorio, bet tuo pačiu, su jomis kiek sunkiau yra pakelti riedlentę nuo žemės.

Kaip išsirinkti pirmąją riedlentę

Todėl itin svarbu apsvarstyti prioritetus sprendžiant ar rinktis lengvą ar sunkią važiuoklę savo riedlentei. Jeigu jūsų svoris nėra didelis, tikrai derėtų teikti pirmenybę lengvai važiuoklei, ypač jei planuojate daryti triukus su šuoliukais.

Kita vertus, jeigu esate stipresnis ir turite daug jėgos pakelti riedlentę į orą, sunki ir tvirta važiuoklė gali būti geresnis ir ilgaamžiškesnis pasirinkimas.

riedlentės svoris

Iš ko susideda riedlentės važiuoklė? Riedlentės važiuoklę sudaro kelios dalys — tai yra įvorės, centrinė ašis, atraminė plokštelė, pakaba ir ašis ratukų tvirtinimui. Šioje dalyje paaiškinsime apie kiekvieną riedlentės važiuoklės elementą ir kokią įtaką riedlentės svoris daro riedlentės elgesiui. Centrinė ašis Centrinė ašis yra kertinis elementas riedlentės važiuoklėje. Ji yra poliuretaninių įvorių viduje ir jungia visas važiuoklės dalis.

Centrinei ašiai sulūžus nėra būtinybės keisti visos riedlentės važiuoklės, galima pakeisti atskirai šią dalį. Centrinė ašis yra vienintelė dalis, kurios dėka galite reguliuoti riedlentės važiuoklės kietumą ir pasukamumą.

Turėdami šiek tiek patirties su riedlente galite bandyti eksperimentuoti pareguliuodami jos ašis pagal savo poreikius: Atlaisvinkite centrinės ašies veržlę norėdami staigiau ir lengviau pasukti. Užveržkite centrinės ašies veržlę norėdami stabilesnės riedlentės.

Jeigu pirksite gamykliškai surinktą riedlentę, paprastai jums nereikės nieko papildomai reguliuoti. Riedlentės centrinė ašis bus suveržta taip, kad atitiktų pradedančiojo riedlentininko įgūdžius.

riedlentės svoris

Jų paskirtis dirbti kaip spyruoklėms ir perduoti spaudimą iš jūsų kojų į ašis tam, kad galėtumėte pasukti. Įvorių kietumas apibrėžia riedlentės pasukamumą: Kietos įvorės suteiks riedlentei stabilumo, tad jos tinkamos jeigu darote triukus ir šuoliukus.

Riedlentės

Ant stabilios riedlentės bus daug lengviau nusileisti ir išlaikyti pusiausvyrą. Kitą vertus, reikės daugiau pastangų tam, kad riedlentė pasisuktų. Pakaba Pakaba yra didžiausia važiuoklės dalis, tai metalinis trikampio formos metalinis elementas per kurį praeina ratukų montavimo ašis.

  • Visos riedlentės yra skirtingos ir turi savo paskirtį ir privalumų.
  • Riedlentės - UAB "Turisto pasaulis"
  • Kaip išsirinkti pirmąją riedlentę? | edukatoriai.lt - edukatoriai.lt
  • Mia farrow svorio kritimas
  • Riedlentės | edukatoriai.lt Turizmo inventorius Sporto prekės
  • Но это был всего лишь физический порыв.
  • Kaip išsirinkti pirmąją riedlentę

Itin svarbu, kad riedlentės pakaba būtų tvirta ir ilgaamžė, kadangi būtent ši dalis patiria daugiausiai smūgių ir apkrovų kai atliekate triukus ar šliuožiate įvairiais paviršiais. Atraminė plokštelė Atraminė plokštelė yra plokščias metalinė dalis tiesiogiai tvirtinama prie riedlentės. Į ją tvirtinasi ir pakaba ir centrinė ašis. Atraminė plokštelė yra pakankamai didelė, kad tolygiai paskirstytų apkrovas.

Svorio išskirstymas per visą važiuoklę ir suteiks daugiau stabilumo, o taip pat apsaugos pačią riedlentę nuo lūžių dėl šuolių metu patiriamų smūgių. Montuojant atraminę plokštelę prie riedlentės būtinai ją išcentruokite.

Net nedideli netikslumai gali lemti nuolatinį riedlentės sukimą į vieną pusę. Dauguma riedlenčių lentų turi paruoštas skyles atraminės plokštelės montavimui, tad tokiu atveju jums neteks sukti galvos dėl skylių gręžimo ir jų centravimo. Perkant gamykliškai surinktą riedlentę, visi elementai bus sumontuoti tinkamai ir riedlentė bus paruošta naudojimui. Ratukų ašys Ašys tvirtinasi riedlentės pakaboje ir ant jų tvirtinasi ratukai.

Po ilgo ir intensyvaus riedlentės naudojimo gali nutikti, kad ašis pradės slysti iš pakabos į vieną pusę. Dažniausiu atveju tai lemia jeigu vienoje pusėje yra laisvai besisukantis ratukas, kitoje pusėje — sunkiai. Jeigu taip nutiktų, reikėtų tolygiai susiveržti ratukus, kad jie suktųsi vienodai ir atstatyti ašį į vietą švelniais plaktuko smūgiais.

Jeigu problema kartojasi, teks pagalvoti apie ašių keitimą. Riedlenčių ratukai Riedlenčių ratukų pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninio važiavimo stiliaus, bet įprastai mažesni ratukai naudojami gatvėse ir mažųjų riedlentininkų, o didesnį ratukai — skate parkuose ir ant rampų. Paaiškinsime apie ratukų dydžius bei kietumą, kad jums lengviau būtų išsirinkti poreikius atitinkantį variantą. Riedlenčių ratukai būna įvairių dydžių, kietumų ar spalvų.

Tai reiškia, kad jie reaguoja į riedlentininko judesius daug geriau nei tarkim, jei ratukai būtų pagaminti iš įprasto plastiko. Atsižvelgiant į jūsų važiavimo stilių svarbu pasirinkti tinkamo dydžio ir kietumo ratukus, tai turės įtakos riedlentės elgsenai.

Ratukų dydis Ratukų dydis apibrėžia jų skersmenį ir sąlygoja kaip staigiai galite įsibėgėti bei kaip greitai važiuoti. Esminiai skirtumai: Didesni ratukai suteikia daugiau greičio, bet riedlentė bus mažiau manevringa. Mažesni ratukai — mažiau greičio ir geresnį manevringumą. Jie taip riedlentės svoris puikiai tinka jauniesiems riedlentininkams. Su tokiais ratukais greitis nebus jūsų stiprioji pusė, tačiau žemesnis svorio centras leis stabiliau jaustis ir lengviau atlikti triukus.

Jie puikiai tinka tiek pradedantiems, tiek ir patyrusiems riedlentininkams. Riedlentė su mm ratukais bus visapusiška ir tiks važinėti visur. Egzistuoja ir kitos skalės, bet jos naudojamos itin retai. Kuo aukštesnis durometro indeksas, tuo ratukas bus kietesnis. Tai reiškia, kad ratukas su indeksu A bus kietesnis už ratuką paženklintą 90A.

Ratukų kietumas turi reikšmingos įtakos riedlentės elgesiui: Kietesni ratukai suteiks didesnį greitį riedlentės svoris tarnaus ilgiau. Tačiau jie turės mažesnį sukibimą su danga ir prasčiau sugers smūgius.

Minkštesni ratukai geriau absorbuoja smūgius bei sukimba su danga, bet nėra tokie greiti ir greičiau susidėvi. Nesvarbu ar važinėsitės gatvėmis, ant rampų ar riedlenčių parke, toks pasirinkimas bus saugus. Transportavimui: Jeigu pirminė jūsų riedlentės paskirtis tarnauti kaip transporto priemonei, patariame rinktis didesnius ir minkštesnius ratus. Jie suteiks daugiau komforto riedant miesto riedlentės svoris. Triukams: Jeigu pirminė jūsų riedlentės paskirtis yra triukų atlikimas, teisingas pasirinkimas būtų kietesni ratai.

Jie bus jautresni ir riedlentė greičiau reaguos į jūsų kūno judesius, tai turėsite geresnę kontrolę.

Patarimas: Balti ratukai tarnauja ilgiau nei spalvoti Spalvotuose riedlenčių ratuose yra dažų, dėl to jie susidėvi gerokai greičiau negu poliuretanas. Baltuose ratukuose nėra dažų pigmento, tai yra gryniausias poliuretanas. Todėl šie ratukai yra patvaresni negu spalvoti.

riedlentės svoris

Renkamės riedlentę kruizerį Pagelbėsime su kruizerių jums arba jūsų vaikams pasirinkimu. Šioje skiltyje trumpai apie svarbiausius šių riedlenčių elementus ir savybes. Kokio tipo kruizerį derėtų pasirinkti? Iš esmės yra 2 rūšių kruizeriai. Jie skiriasi medžiagiškumu ir savo forma.

Abiejų rūšių riedlentės puikiai tinka vaikams, pradedantiems riedlentininkams, o taip pat ir visiems norintiems turėti vikrią ir maloniai važiuojančią riedlentę.

Šios riedlentės gana gerai sukasi, jas lengva neštis, dėl to jos puikiai tinka vaikams ir jų yra labai mėgstamos.

Jeigu vaikas nori mokintis triukų, laikas pagalvoti apie klasikinę riedlentę.